Utánpótlás csapataink múlt heti mérkőzései:

U13
Dunaharaszti – Budatétény SE 9:0

U11
Dunaharaszti – Budatètèny U11 6:7 (4:1)

Értékelés: Jól kezdtük a mèrkőzèst, de a hazai csapat szerzett vezetést, amit hamar kiegyenlítettünk. Ezutàn mindkét oldalon adódtak helyzetek, de sajnos csak a hazaiaknak sikerült betalàlniuk, ráadásul háromszor. 4:1-es hazai vezetéssel mentünk a szünetre az első 30 perc után. A màsodik fèlidőre változtattunk a posztokon, aminek meg is lett az eredménye ès hamarosan 4:4 lett az állás. Nagyon jòl jöttünk ki a párharcokból és rengeteg labdát szereztünk, a helyzeteinket is belőttük, így átvettük a vezetést 7:4-re! A végére picit elfáradtunk és az ellenfélnek sikerült még 2 gólt szereznie.Dícséret illeti a fiúkat, főleg a második félidőben nyújtott nagyszerű teljesítményükért!
Gólszerzők: Bírò-Domján Màtè (3), Zwierczyk Marsal, Solymos Gergő, Pépp Szabolcs ès 1 öngòl

U9
Dunaharaszti-Budatétény SE

Értékelés: Csütörtökön játszottunk edzőmeccset a DMTK csapatával. Edzés helyett a fél csapattal jártunk Dunaharaszti csapatánál. Nagyszerű mérkőzést játszottak a srácok, potyogtak a gólok itt is ott is. Az összjátékunk sokat javult, elkezdtek a gyerekek csapatban is gondolkodni. A védekezésnél még vannak helyezkedésbeli hiányosságok, amin dolgoznunk kell. Összességében remek volt a csapat játéka.
Köszönjük a vendéglátást a DMTK csapatának!